o nás

Potrefená Husa Pardubice je součástí sítě restaurací #together. Pod vedením manažera Filipa Hrůzy a šéfkuchaře Petra Břenka připravuje náš kuchařský tým polední nabídku z čerstvých a kvalitních surovin. Servírujeme ji vždy od 11 do 15 hodin nebo do vyprodání. Od 11 do 12 hodin nabízíme k polednímu menu osvěžující čepovanou limonádu zdarma. Stálé menu pravidelně obměňujeme a doplňujeme o tematické gastroakce.

Díky spolupráci se šéfkuchaři z dalších restaurací #together vám během roku nabízíme například speciality z mušlí, vybrané recepty z chobotnic a kalamárů, vánoční šneky nebo čerstvé ústřice.

Velký důraz klademe na své pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu, ať už si ho dáte během odpoledních nákupů na zahrádce nebo po večeři na baru uvnitř restaurace. Hrdí jsme také na své koktejly a stálé i sezónní domácí limonády.

Pro výjimečné příležitosti vašeho soukromého i pracovního života je možné využít náš salónek, pro své blízké pak u nás můžete zakoupit dárkové kupóny. Pro děti máme speciálně sestavené menu.

Zpět do obchodu