Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Návštěvnické centrum Staropramen
Together

Potrefená Husa Pardubice je součástí sítě restaurací #together. Pod vedením manažera Daniela Matyáše a šéfkuchaře Petra Břenka její kuchařský tým od pondělí do neděle připravuje a od 11 do 15 hod. servíruje polední menu z čerstvých a kvalitních surovin, se sycenou limonádou zdarma.

Stálou nabídku restaurace doplňují tematické gastroakce. Díky spolupráci se šéfkuchaři z dalších restaurací #together vám během roku nabízíme například speciality z mušlí, vybrané recepty z chobotnic a kalamárů, vánoční šneky nebo čerstvé ústřice.

Velký důraz klademe na naše pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu, ať už si ho dáte během odpoledních nákupů na zahrádce nebo po večeři na baru uvnitř restaurace. Hrdí jsme také na naše koktejly a stálé i sezónní domácí limonády.

Pro výjimečné příležitosti vašeho soukromého i pracovního života je možné využít náš salónek, pro své blízké pak u nás můžete zakoupit dárkové kupóny. Pro děti máme nejen dětský koutek, ale také speciálně sestavené dětské menu. Vážíme si našich stálých zákazníků, pro které je určen věrnostní program s jedenáctým obědovým menu zdarma.

Potrefená Husa Pardubice